Світильник призначений для встановлення в підвісні, гіпсокартонні та натяжні стелі. Найчастіше використовуються як основне освітлення, оскільки мають чудові світлотехнічні параметри й естетичний сучасний вигляд
Переваги продукту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEDVANCE |
| Страна производитель | Германия |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип светильника | Точечный |
| Способ монтажа | Встраиваемый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 5.5 Вт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Срок службы | 50000 час |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Источник света | LED module |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 600 лм |
| Минимальная цветовая температура | 2700 К |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Световая отдача | 109 лм/Вт |
| Угол излучения света | 60 град. |
| Размеры | |
| Высота | 48 мм |
| Диаметр | 81 мм |