
144 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 800 ₴
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 2.5 мм |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Основные | |
| Производитель | Nowodvorski |
| Пользовательские характеристики | |
| Вироблено в | Китаї |
| Гарантийный срок | 2 |
| Колекція | NANO-LVM |
| Материал основы | алюміній |
| Объем | 0.17 dm3 |
| Основной цвет | Черный |
| Назначение | для бетонних стель для гіпсокартонних стель |
| Стиль | сучасний |
| Ступінь вологозахисту | IP20 |
| Тип устаткування | з'єднувальна пластина |