



3 175 ₴
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 800 мм |
| Длина | 26 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| CRI більше | 90 |
| Вироблено в | Китаї |
| Гарантийный срок | 3 |
| Колекція | ZOLA |
| Колірна температура джерела світла | 3000 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Угол рассеивания | 360 |
| Количество ламп | 1 |
| Лампочки в комплекте | є |
| Материал основы | алюміній |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | алюміній |
| Наявність вимикача | без вимикача |
| Объем | 5.9 dm3 |
| Основной цвет | Черный |
| Особенности | Влагозащищенный |
| Патрон | LED-модуль |
| Поворотний плафон | не поворотний |
| Мощность лампы | 3 |
| Потужність мережі | 24 |
| Світловий потік джерела світла ЛМ | 100 |
| Стиль | сучасний |
| Ступінь вологозахисту | IP54 |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | трубка |