Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 800 ₴
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 100 мм |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Основные | |
| Производитель | Nowodvorski |
| Пользовательские характеристики | |
| Вироблено в | Китаї |
| Гарантийный срок | 2 |
| Колекція | INDUS |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Количество ламп | 2 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал основы | алюміній |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | скло |
| Наявність вимикача | без вимикача |
| Объем | 10.74 dm3 |
| Основной цвет | графітовий |
| Патрон | E27 |
| Поворотний плафон | не поворотний |
| Мощность лампы | 15 |
| Потужність мережі | 220 |
| Стиль | сучасний |
| Ступінь вологозахисту | IP44 |
| Форма лампочки | A55 A60 G125 G95 ST64 T30 T32 |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | квадрат |