
4 335 ₴
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 45 мм |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Основные | |
| Производитель | Nowodvorski |
| Пользовательские характеристики | |
| Вироблено в | Китаї |
| Гарантийный срок | 2 |
| Колекція | LVM |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Материал основы | алюміній |
| Объем | 0.78 dm3 |
| Основной цвет | Черный |
| Потужність мережі | 48 |
| Назначение | для бетонних стель для гіпсокартонних стель для натяжних стель |
| Стиль | сучасний |
| Ступінь вологозахисту | IP20 |
| Тип устаткування | блоки живлення |