
144 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 800 ₴
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 10 мм |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Основные | |
| Производитель | Nowodvorski |
| Пользовательские характеристики | |
| Вироблено в | Китаї |
| Гарантийный срок | 2 |
| Колекція | LVM |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Материал основы | сталь |
| Объем | 0.15 dm3 |
| Основной цвет | Хром |
| Назначение | для бетонних стель для гіпсокартонних стель |
| Ступінь вологозахисту | IP20 |
| Тип устаткування | з'єднувальна пластина |