2 885 ₴
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 185 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основные | |
| Производитель | Nowodvorski |
| Пользовательские характеристики | |
| Вироблено в | Китаї |
| Гарантийный срок | 2 |
| Додаткові відомості | датчик руху до 6м |
| Колекція | RIO |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Количество ламп | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал основы | алюміній |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | пластик |
| Наявність вимикача | з вимикачем |
| Объем | 2.64 dm3 |
| Основной цвет | Черный |
| Особенности | з датчиком руху |
| Патрон | E27 |
| Поворотний плафон | не поворотний |
| Мощность лампы | 40 |
| Потужність мережі | 220 |
| Стиль | сучасний |
| Ступінь вологозахисту | IP54 |
| Тип выключателя | Датчик движения |
| Форма лампочки | G45 |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | прямокутник |