| Основные | |
|---|---|
| Мощность лампы | 75 Вт |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Nowodvorski |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ламп | 2 |
| Особенности | з направленим світлом |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | алюміній |
| Вироблено в | Польщі |
| Потужність мережі | 220 |
| Ступінь вологозахисту | IP20 |
| Колекція | TUBE |
| Материал основы | алюміній |
| Патрон | GU10 |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | циліндр |
| Наявність вимикача | без вимикача |
| Основной цвет | Белый |
| Стиль | скандинавський сучасний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Объем | 3.46 dm3 |
| Форма лампочки | ES111 |
| Поворотний плафон | не поворотний |