

6 365 ₴
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 60 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 895 мм |
| Основные | |
| Производитель | Nowodvorski |
| Пользовательские характеристики | |
| CRI більше | 80 |
| Вироблено в | Китаї |
| Гарантийный срок | 3 |
| Колекція | VAN GOGH |
| Колірна температура джерела світла | 3000 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Угол рассеивания | 120 |
| Количество ламп | 1 |
| Лампочки в комплекте | є |
| Материал основы | Металл |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | пластик |
| Наявність вимикача | без вимикача |
| Объем | 8.53 dm3 |
| Основной цвет | Хром |
| Патрон | LED-модуль |
| Поворотний плафон | не поворотний |
| Мощность лампы | 18 |
| Потужність мережі | 220 |
| Назначение | Для зеркал |
| Світловий потік джерела світла ЛМ | 800 |
| Стиль | сучасний |
| Ступінь вологозахисту | IP20 |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | прямокутник |