Кошик
73 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Системи освітлення
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Прожектор-UAОлена
ул. Миколайчука, 13А, Київ, Україна
+380 (95) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66+380 (97) 639-11-66
Мапа

Лінійні світлодіодні LED (ЛІД) світильники

Переваги лінійного світлодіодного освітлення

Лінійні світлодіодні світильники допомагають вирішити безліч завдань. З їх допомогою можна створювати як основне, так і додаткове освітлення. Велика варіативність розмірів, зовнішнього виду і способів монтажу роблять лінійні світлодіодні світильники ефективним інструментом в руках спеціаліста. Дізнатися більше про лінійні світлодіодні led-світильники ви можете нижче.

Дізнатися

 

Каталог з цінами на лінійні світлодіодні світильники ви можете завантажити на сторінці «Каталоги і прайси»

Перейти до прайсів

 

Нові світлодіодні технології в лінійному освітленні

Світлодіодна світлотехніка прийшла на заміну застарілим лінійним світильників типу ЛПО і ЛСП. Раніше лінійні світильники комплектувалися люмінесцентними трубчастими лампами. Вони були схильні до нестійкої роботи, славилися поганий надійністю і додатковим шумом при світінні. Відмінним рішенням буде замінити старий лінійний світильник на новий, світлодіодний. Термін служби старих лінійних світильників і так підходить до свого логічного кінця: пластмаса, з якої вони зроблені, із-за постійного температурного впливу втрачає прозорість і стає крихкою. Тому повна заміна застарілих лінійних ЛПО і ЛСП на лінійні світлодіодні світильники виправдана практично на 100%.

 

Різновиди світлодіодних лінійних світильників, представлені в інтернет-магазині ПрожекторUA

У нашому інтернет-магазині ми згрупували лінійну світлотехніку таким чином, щоб було очевидно, в якій групі шукати потрібні вам лінійні світильники. Потрібно розуміти, що ця класифікація умовна, і сучасні технології дозволяють створити продукт, який або стоїть на межі між групами, або може з однаковим успіхом відноситися відразу до кількох категорій.

Основні групи світлодіодних лінійних світильників

Більше 15 моделей підвісних світильників на основі алюмінієвого профілю. Доступна фарбування у будь який колір. Розміри від 500 до 6000 мм цілісним виробом. Потужність від 20 до 100 Вт на метр погонний світильника. Можливі різні варіанти розсіювача. Доступні моделі з димміруванням. Декоративні лінійні підвісні світильники Більше 15 моделей підвісних світильників на основі алюмінієвого профілю. Доступна фарбування у будь який колір. Розміри від 500 до 6000 мм цілісним виробом. Потужність від 20 до 100 Вт на метр погонний світильника. Можливі різні варіанти розсіювача. Доступні моделі з димміруванням.
Світильники, призначені для гарного освітлення протягом тривалого терміну (до 24 годин на добу) у запорошених, вологих та агресивних середовищах. Виконуються з алюмінію і якісного пластика. Мають корпусу IP65-IP68. Зовнішній вигляд здебільшого суто утилітарний. Промислові лінійні світильники IP65 Світильники, призначені для гарного освітлення протягом тривалого терміну (до 24 годин на добу) у запорошених, вологих та агресивних середовищах. Виконуються з алюмінію і якісного пластика. Мають корпусу IP65-IP68. Зовнішній вигляд здебільшого суто утилітарний.
Використовуються для створення сполшной лінії світла довжиною до 100 метрів. Имает коннектори, які дозволяють їх з'єднувати механічно і електрично. Зазвичай використовуються в підвісній варіанті. Магістральні лінійні світильники (шлейфові) Використовуються для створення сполшной лінії світла довжиною до 100 метрів. Имает коннектори, які дозволяють їх з'єднувати механічно і електрично. Зазвичай використовуються в підвісній варіанті.
Являють собою недорогі плоскі пластикові, іноді алюмінієві світильники для накладного монтажу. Деякі моделі можуть з'єднуватися послідовно за допомогою кабелю-перехідника. Найчастіше поряд з низькою вартістю мають невисоку надійність. Побутові накладні лінійні світильники Являють собою недорогі плоскі пластикові, іноді алюмінієві світильники для накладного монтажу. Деякі моделі можуть з'єднуватися послідовно за допомогою кабелю-перехідника. Найчастіше поряд з низькою вартістю мають невисоку надійність.
Складаються з алюмінієвого профілю з вбудованими світлодіодами і дерев'яного корпусу. Корпус може бути як з цілісного масиву дерева, так і з панелей МДФ та натурального шпону. Кожна з конструкцій має свої переваги. Потужності таких світильників невеликі. Дерев'яні линеные світлодіодні світильники Складаються з алюмінієвого профілю з вбудованими світлодіодами і дерев'яного корпусу. Корпус може бути як з цілісного масиву дерева, так і з панелей МДФ та натурального шпону. Кожна з конструкцій має свої переваги. Потужності таких світильників невеликі.
Світлодіоди зі спеціальними спектральними характеритиками випромінюваного світла (фитоспектр) допомагають рослинам рости в умовах браку природнього освітлення. Застосовуються у теплицях, оранжереях і в домашніх зимових садах. Відрізняються випромінюваним спектром. Лінійні фитосветильники для росту рослин Світлодіоди зі спеціальними спектральними характеритиками випромінюваного світла (фитоспектр) допомагають рослинам рости в умовах браку природнього освітлення. Застосовуються у теплицях, оранжереях і в домашніх зимових садах. Відрізняються випромінюваним спектром.
Недорогі металеві світильники без розсіювача і з розсіювачем, для роботи яких необхідно додатково встановлювати світлодіодні лампи - трубчасті Т8 з цоколем G13. Розрізняють світильники з 1 і 2 стороннім підведенням харчування для ламп. Не укомлпектованы ПРА. світлодіодні Світильники під лампи Недорогі металеві світильники без розсіювача і з розсіювачем, для роботи яких необхідно додатково встановлювати світлодіодні лампи - трубчасті Т8 з цоколем G13. Розрізняють світильники з 1 і 2 стороннім підведенням харчування для ламп. Не укомлпектованы ПРА.
Для вирішення нестандартних завдань освітлення існує можливість виконати світильники з нестандартного профілю: різні форми, розміри, варіанти підвісів дають можливість виготовити дійсно унікальний світильник. Світильники з профілю під замовлення

Вибрати з каталогу

 

Розміри лінійних світлодіодних світильників

Більшість лінійних світильників доступні в стандартних розмірах: 250, 300, 500, 600, 900, 1000, 1200 і 1500 мм. Довжина цілісного світильника може іноді досягати 6 метрів! Окремо стоїть групою можна вважати магістральні світильники. Ці світлодіодні світильники можна збирати в лінію будь-якої довжини. Поєднання з сучасним зовнішнім виглядом робить їх дуже популярними, при проектуванні нових об'єктів. При цьому не обов'язково світильник використовувати виключно як лінійний. Кути і спеціальні перехідники допоможуть зробити лінію ламаної, або утворити геометричну фігуру.

Призначення системи освітлення

В залежності від завдань, які ставляться перед системою освітлення, необхідно враховувати такі особливі параметри лінійних світлодіодних світильників

При організації освітлення відкритих майданчиків, обов'язковою умовою є високий рівень пило вологозахисту. Для використання світлодіодної лінійної світлотехніки на вулиці він повинен бути не нижче IP65.
Освітлення складів висуває мінімальні вимоги до світлодіодним світлотехніці: пило вологозахист рівня, відповідного класифікації приміщення і низька ціна.
Освітлення офісів, магазинів, навчальних та оздоровчих закладів: у таких приміщеннях, у яких перебування людей завжди тривалий.
 

Ставиться цілий ряд додаткових вимог до якості світла

Відсутність пульсацій   нормативами допускається пульсація до 10%, але в сучасних лінійних світлодіодних світильниках цей параметр прагне до 0%.
Індекс передачі кольору, CRI   повинен бути не менше 80Ra, але для деяких приміщень (фото студія, наприклад) бажаний 93Ra.
Колірна температура   її вибір доступний не завжди. Недорогі утилітарні світлодіодні лінійні світильники мають колірну температуру тільки холодного діапазону - 5500-6500 К.
 

Не потрібно забувати, що лінійні світильники служать не тільки для освітлення, але і є стильним предметом інтер'єру. Тому вони часто пропонуються з можливістю вибору кольору. Найкращим є варіант вибору по таблиці RAL.

Ми працюємо безпосередньо з виробником. Для вас це означає

 

Мінімальні ціни і мінімальний обсяг для оптових цін.

 

Гарантію оригінальності товару — сертифікати 100% будуть видані саме на цю партію продукції.

 

Офіційна гарантія виробника згідно паспорта вироби — вам не потрібні витратні накладні для забезпечення гарантії.

 

Рішення нестандартних завдань та унікальних технічних рішень для висвітлення складних об'єктів.

Ми звикли бути такими, як потрібно для наших замовників, тому ми

Учавствуем у торгах на ProZorro.

Готові розглянути відстрочку платежу.

Працюємо з ПДВ.

Забезпечуємо проектування і монтаж нашої світлотехніки «під ключ».

Купуйте у нас — це вигідно. Наша компанія орієнтована на роботу з бізнесом

Ми цінуємо ваш час і вашу довіру - ви завжди отримаєте правильні документи з 1-го разу, доставку в обумовлений термін і повне задоволення від покупки.

Зверніться до професіоналів відразу, щоб потім не довелося переробляти. Лінивий платить двічі. Телефонуйте!

Контакти для зв'язку

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner