Кошик
73 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Системи освітлення
Контакти
Прожектор-UAОлена
вул. Миколайчука, 13А, Київ, Україна
+380 (95) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66+380 (97) 639-11-66
Мапа

Світлодіодні LED прожектори 20 Вт

Вуличне освітлення світлодіодними LED прожекторами потужністю 20 Вт

Дана світлотехніка призначена для підсвічування фасадів будівель і споруд, рекламних банерів середніх розмірів. Також вдалим буде застосування 20 ватного світлодіодного прожектора для освітлення дачної ділянки або саду. За ЛІД прожекторах 20 Вт є досить великий і різноманітний вибір. Але для того, що б купити підходящу для вирішення ваших завдань світлотехніку, необхідно знати ряд технічних особливостей та параметрів, а також вміти правильно вибрати висоту встановлення світлодіодного прожектора на 20 Вт.

Цієї потрібної і корисної інформації про світлодіодних LED (ЛІД) прожектори потужністю 20 Вт присвячена стаття нижче

Як буде світити світлодіодний прожектор 20 Вт, який ви хочете купити

Для того, що б розуміти, задовольнить обраний світлодіодний прожектор потужністю 20 Вт ваші вимоги до якості світла і рівнем освітленості, розділимо це питання на 2 частини.

Основні фотометричні параметри світла

На сприйняття світла, випромінюваного 20 ватним вуличним світлодіодним прожектором, будуть надавати максимальне вплив такі параметри:

  1. індекс передачі кольору: предмети у випромінюваному світлі будуть виглядати природно, а глибина і об'єм будуть якісно передаватися при показнику CRI більше 80. Окремі світлодіодні прожектори на 20 Вт видають 93 Ra;
  2. корельована колірна температура: найчастіше на ринку Україні світлодіодні LED прожектори представлено в діапазоні 5500-6500 К, теплий і нейтральний світло для цієї групи світлотехніки рідкість;
  3. пульсація світлового потоку: ДБН Ст. 2.5-28-2006, що діє в Україні, допускає пульсацію до 20%. Більш менш якісні ЛІД світильники забезпечують пульсацію до 10% і тільки виробники відверто дешевого сегмента навіть не вимірюють цей параметр.

Враховуйте призначення освітлення, для якого ви вирішили купити світлодіодний LED прожектор 20 Вт, можливо, вам будуть неважливі деякі з перелічених характеристик. Адже чим вище характеристики за вказаними параметрами, тим більше ціна світлотехніки.

Потрібний рівень освітлення

В залежності від призначення об'єкта освітлення, необхідно визначити потрібний рівень освітлення поверхні. Він вимірюється в люксах (Лк). Фактично, рівень освітлення в 1 Лк забезпечує джерело світла в 1 Лм, розподілений на площі 1 квадратний метр. При цьому освітленість в 10 Лк дозволяє цілком комфортно орієнтуватися на місцевості.

В Україні головним документом, що встановлює норми освітленості, є Санітарні правила і норми Санпін 2.21/2.1.1.1278-03. У цій статті розглянуто норми освітленості для об'єктів, актуальні при виборі саме 20 ватних світлодіодних прожекторів:

 

Норми освітленості поверхонь згідно СаНПиН 2.21/2.1.1.1278-03
Освітлювані об'єкти Середня горизонтальна освітленість, Лк
Бічні алеї паркової зони 2
Тротуари, відокремлені від проїжджої частини на вулицях категорій В 2
Відкриті стоянки в мікрорайонах 2
Під'їзди і підходи до корпусів і майданчиків 4
Проїзди і проходи до спальних корпусів, їдалень, кінотеатрів тощо будівлям, центральні алеї паркової зон 4
Пішохідні вулиці 4
Пішохідні вулиці в межах громадських центрів 6
В'їзд на територію 6

 

Визначившись з необхідним рівнем освітленості, вам необхідно розглянути конусну діаграму освітленості для світлодіодних прожекторів потужністю 20 Вт. Це допоможе вам оцінити рівень освітлення поверхні за допомогою обраного 20 ватного світлодіодного прожектора, встановленого на визначеній у діаграмі висоті.

 

Розподіл освітлення згідно конусної діаграмі освітленості для вуличного світлодіодного прожектора 20 Вт 2000 Лм для висот від 4 до 20 м
Конусна діаграма освітленості для світлодіодного прожектора потужністю 20 Вт і з світловим потоком 2000 Лм

Конусна діаграма освітленості складена для стандартного вуличного LED прожектори з симетричною КСС типу "Д" і кутом розкриття світлового потоку 120 градусів.

Знаючи рівень освітленості поверхні від одного світлодіодного прожектора потужністю 20 Вт, встановленого на вибраній висоті, можна зробити висновок: достатньо світлового потоку обраного світильника.

При необхідності збільшити кількість люкс на освітлюваної поверхні, ви можете зменшити висоту установки, або купити світлодіодний прожектор LED більшої потужності.

Крім рівня освітленості для кожної з розрахованих висот установки, ви можете визначити площу поверхні, яку може висвітлювати ЛІД прожектор 20 Вт.

 

Особливості 20 ватних світлодіодних LED прожекторів

Порівняння зовнішнього вигляду світлодіодних прожекторів на 20 Вт з SMD і COB матрицями: чим відрізняються
Зовнішній вигляд SMD і COB світлодіодних прожекторів 20 Вт
Враховуючи конструктивні особливості малопотужної світлотехніки, відводити тепло простіше і ефективніше з SMD матриць. Але у якісних виробів ця задача вирішена і у випадку з COB матрицею.
 
Так виглядають радіатори на корпусі вуличних світлодіодних прожекторів 20 Вт для покращення тепловідведення від світлодіодних матриць і кристалів світлодіодів
Радіатори охолодження на тильній стороні 
Застосовуючи алюмінієвий корпус з додатковими ребрами охолодження, виробник може значно підвищувати питому ефективність без шкоди у бік надійності приладу.
 
Відмінності у вуличних світлодіодних прожекторах 20 Вт економ та преміум-класів
Матеріали корпусу і захисного скла
Корпус вправлений з металу або алюмінію, антикорозійні і теплопровідні властивості останнього на порядок вище. Скло - звичайне, схильне до помутніння, і загартоване з захистом від подряпин.
 
Зовнішній вигляд світлодіодним матриці для вуличних світлодіодних прожекторів 20 Вт
Енергетична ефективність 
Світлодіодні прожектори 20 Вт, доступні в Україні, випромінюють від 1200 до 2400 Лм, що відповідає 60-120 Лм/Вт. До кінця 2018 року цей показник повинен наблизиться до 140 Лм/Вт.

Чому купувати в нас вигідно

Ми працюємо безпосередньо з виробником. Це дає вам можливість купувати світлотехніку без додаткових націнок. Ціни нижче заводських. Ми гарантовано допоможемо вам зробити правильний вибір. 

У нашому інтернет магазині ви отримуєте оптові ціни починаючи з мінімальних обсягів закупівлі. Для вашої зручності, ви можете придбати у нас світлодіодний прожектор 20 Вт з ПДВ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner