Кошик
73 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Системи освітлення
Контакти
Прожектор-UAОлена
вул. Миколайчука, 13А, Київ, Україна
+380 (95) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66+380 (97) 639-11-66
Мапа

Світлодіодні LED прожектори 50 Вт

Використання вуличних світлодіодних LED прожекторів електричною потужністю 50 Вт

Світлодіодні (ЛІД) прожектори 50 Вт знайшли в нашій країні широке застосування. Світловий потік таких світильників становить від 3000 до 6000 Лм Лм. Доступні на светотехническом ринку України LED прожектори потужністю 50 Вт крім світлового потоку мають настільки різні показники, що ціна на них може відрізнятися часом в 3-4 рази.

Зазвичай світлодіодний прожектор на 50 Вт використовується для освітлення:

 • Виробничих приміщень;
 • складів;
 • автомобільних стоянок;
 • будівельних майданчиків;
 • дуже великих рекламних конструкцій.

Світлодіодні прожектори потужністю 50 Вт у переважній більшості випускаються без можливості вибору оптики. Найпоширенішим є кут розподілу світлового потоку 120 градусів.

Основна маса цієї досить потужною світлотехніки все таки призначена для побутового використання. Професійні серії доступні з великих потужностей.

Дізнатися, як купити підходящий світлодіодний прожектор 50 Вт і в чому відмінності прожекторів з різних цінових діапазонів можна, прочитавши статтю нижче

Як світять світлодіодні прожектори потужністю 50 Вт

Що б визначитися з вибором потужності світлодіодного прожектора потрібно розуміти, який рівень освітлення вибраний екземпляр буде забезпечувати. І тут абсолютно недостатньо інформації, що електрична потужність ЛІД прожектора дорівнює 50 Вт. Рівень освітленості поверхні залежить як від відстані до об'єкта, так і від випромінюваного LED прожектором світлового потоку. У групі "Світлодіодні LED прожектори 50 Вт" ви можете купити світлотехніку зі світловим потоком від 3000 до 5000 Лм. Враховуючи, що всі подібні прожектори мають кут розподілу світла 120 градусів у вертикальній і горизонтальній площинах, нижче 3 наведено приклад розрахунку конусної діаграми освітленості.

Освітлення на різних відстанях від світлодіодного ЛІД LED прожектори 50 Вт 3000 Лм кут розкриття світла 120 градусів
Світловий потік 3000 Лм
Такі світлодіодні прожектори 50 Вт цілком можна замінити більш сучасними аналогами меншою електричної потужності. Приводом для покупки може стати вкрай низька вартість такої світлотехніки при терміні служби більше 20000 годин. Гарантійний термін також мінімальний.
 
Освітлення на різних відстанях від світлодіодного ЛІД LED прожектори 50 Вт 4000 Лм кут розкриття світла 120 градусів
Світловий потік 4000 Лм
Найпоширеніший варіант LED прожектори на 50 Вт: прийнятна світлова ефективність 80 Лм/Вт і низька вартість. Більшість виробників пропонують купити їх продукт, що знаходиться саме в цьому сегменті. Зазвичай такі прожектори мають гарантію більше року.
 
Освітлення на різних відстанях від світлодіодного ЛІД LED прожектори 50 Вт 5000 Лм кут розкриття світла 120 градусів
Світловий потік 5000 Лм
Сучасний варіант побутового світлодіодного ЛІД прожектора на 50 Вт. У них встановлені сучасні світлодіодні матриці з ефективністю 100 і більше Лм/Вт і надійні драйвери. Термін служби такої світлотехніки декларується на рівні 50000 годин, а гарантія становить не менше 36 місяців.

Нормовані величини рівнів освітленості

Зрозуміти фізичний зміст "рівня освітленості", допоможуть норми освітленості, що діють в Україні (СНиП 23-05-95 і Санпін 2.21/2.1.1.1278-03):

 • Бічні алеї паркової зони - 2 Лк;
 • Під'їзди і підходи до корпусів і майданчиків - 4 Лк;
 • Шахти ліфтів - 5 Лк;
 • В'їзд на територію - 6 Лк;
 • Дитячі майданчики в місцях розташування обладнання для рухливих ігор - 10 Лк;
 • Сходи - 20 Лк;
 • Колясочні, велосипедні - 30 Лк;
 • Завантажувальні, комори - 75 Лк.

Основні відмінності вуличних світлодіодних LED (ЛІД) прожекторів потужністю 50 Вт

Порівняння зовнішнього вигляду вуличних світлодіодних ЛІД LED прожекторів 50 Вт з матрицями типу COB і SMD
Тип використовуваної світлодіодної матриці

У вуличних світлодіодних LED (ЛІД) прожекторах в рівній мірі використовуються COB (ліворуч) і SMD (праворуч) матриці. Розміри корпусу дозволяють ефективно організувати відведення тепла з місць його концентрації. Віддавати принципове перевагу якоїсь матриці не варто. Надійність світильника більше залежить від способу відведення виробленого тепла.

 
Зовнішній вигляд ззаду вуличного світлодіодного прожектора ЛІД LED 50 Вт з хорошим (ліворуч) і поганим (поганим) радіатором охолодження
Конструктивне рішення для відводу тепла
Світлодіодні прожектори 50 Вт виділяють досить багато теплової енергії. Найефективнішим способом охолодження у випадку з даною світлотехнікою є природна конвекція. Для підвищення її ефективності необхідно підвищувати площа охолодження шляхом встановлення додаткових радіаторів. Вартість такої світлотехніки вище.
 
Світлодіодна ЛІД LED матриця вуличних побутових прожекторів 50 Вт може мати світловіддачу від 60 до 100 Лм/Вт
Світловіддача використовуваної матриці LED
Використовувані в побутовому сегменті світлодіодних прожекторів LED матриці мають світлову віддачу від 60 до 100 Лм/Вт. Використання більш ефективних світлодіодів призведе до значного подорожчання, що неприпустимо для непрофесійної світлотехніки. Зазвичай, матриці з низьким світловим потоком мають також і нетривалий термін служби.
 
Зовнішній вигляд вуличних світлодіодних LED ЛІД прожекторів IP65 50 Вт з алюмінію і металу
Якість матеріалів і виготовлення корпусу 
Прожектори виготовляють з алюмінієвих сплавів або металу. Корозійна стійкість перших набагато вище. Крім того, Al корпус забезпечує кращий тепловідвід. Скло може застосовуватися звичайна або  стійке до пошкоджень. Пило вологозахист якісної продукції зберігає початковий рівень IP протягом усього терміну експлуатації.

На які технічні параметри вуличних світлодіодних прожекторів 50 Вт варто ще звернути увагу 

На светотехническом ринку доступні LED прожектори потужністю 50 Вт як від відомих і надійних виробників, так і завезений без жодної гарантії якості китайський "no name". Як правило, виробники дешевої світлотехніки нижнього цінового сегмента просто не вказують деякі важливі параметри. У наступному абзаці ми постараємося вказати вам параметри за ступенем їх важливості для користувача, і описати їх фізичний зміст. Отже:

 1. Діапазон робочої напруги: нестабільних електричних мережах України можливі як падіння, так і скачки напруги. Це може призвести до відключення або до псування світильника. Тому чим ширше діапазон допустимої напруги, тим краще. Відмінним показником буде 110-265 В;
 2. Допустима температура експлуатації вуличних світлодіодних прожекторів 50 Вт: радимо звернути особливу увагу на верхню планку. Так як LED прожектори спочатку призначені для використання на вулиці, спроба застосувати їх в замкнутому приміщенні з підвищеною температурою може обернутися деградацією світлодіодів або взагалі виходом із ладу. Це відбувається тому, що нормальна робоча температура світлодіода близько 60 С. Все що вище призводить до необоротного зниження світлового потоку. А перевищення температури в середині світильника не вище 80 С може призвести до "розпайці" плати. Тому вкрай важливо підібрати світлотехніку з відповідним вам діапазоном робочих температур;
 3. Коефіцієнт потужності або соѕф: при використанні великої кількості потужних 50-ти ватних світлодіодних прожекторів, стає важливим, наскільки повна споживана потужність більше зазначеної у ватах. У недорогих прожекторах зазначена потужність складає половину від повної навантаження. Це призводить до підвищення втрат в лініях електропередач і збільшення рахунків за електроенергію. Для побутового використання світлодіодних прожекторів потужністю 50 Вт соѕф повинен бути більше 0,9;
 4. Колірна температура: тут все дуже просто, вуличне освітлення повинно бути в межах 4000-6500 К. При цьому чим більша кількість світла, тим краще сприйматиметься світ саме холодного діапазону, 5000 і вище. Але світло від єдиного прожектора буде сприйматися краще, якщо його колірна температура буде 4000-4500 К.
 5. Індекс передачі кольору, Cri: говорить про те, наскільки реально будуть виглядати кольору в світлі цього джерела. Для 5-ти ватних вуличних світлодіодних прожекторів хорошим вважається показник у 80Ra. Якщо цей параметр не вказаний, вважайте що він на рівні 70 Ra.

Чому купувати в нас вигідно

Наша компанія займається тільки світлотехнікою. Тому всі наші співробітники є вузькопрофільними спеціалістами. Ми гарантовано підберемо вам потрібний світлодіодний прожектор потужністю 50 Вт.

Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому ви не переплачуєте зайвим посередникам, а ціну ми даємо нижче ніж ви отримаєте на заводі. У разі необхідності, ми для своїх клієнтів прорахуємо безкоштовно проект освітлення, і підберемо оптимальне рішення у відповідності з технічним завданням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner