Кошик
71 відгук
Освещение для бизнеса
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Прожектор-UAЕлена
ул. Миколайчука, 13А, Київ, Україна
+380 (93) 639-11-66
+380 (95) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66+380 (97) 639-11-66
Мапа

Лінійні світлодіодні лампи LED (ЛІД) t8 g13

Світлодіодні LED (ЛІД) лампи t8 для офісних приміщень Києва

На зміну звичним люмінесцентним і газорозрядним лампочкам прийшли лінійні світлодіодні LED (ЛІД) лампи t8 з цоколем g13. Вони підходять до стандартних світильників, купувати для них окремі прилади не потрібно. Все частіше установи Києва воліють купити світлодіодну ЛІД лампу т8 у зв'язку з її економічністю, екологічністю і пожежобезпечність.

Стаття в кінці сторінки допоможе зробити вибір та придбати лінійну світлодіодне LED лампу t8

Переваги лінійної світлодіодним LED лампи t8 g13

Зовні лінійна LED лампа t8 нагадує звичайну люмінесцентну: трубчаста колба з акрилу, рідше з полікарбонату, усередині якої на профілі розташовані світлодіоди. Зі зрозумілих причин вона більш стійка до механічних впливів, ніж скляна колба її попередниці.

Давно доведена економічна ефективність використання світлодіодних LED ламп t8: вони служать довше у 5-6 разів, а вартість затрачуваної електроенергії нижче в 2,5-3 рази.  Термін служби орієнтовно 50000 годин. Для порівняння термін служби люмінесцентного аналога становить близько 10000-15000 годин. На відміну від інших різновидів лампочок, термін служби світлодіодної ЛІД лампи т8 не залежить від кількості включень і виключень приладу. Крім переліченого, для ЛІД лампи не потрібно встановлювати пускорегулювальної апаратури.

Технічні показники лінійних LED ламп t8

передача Кольору впливає на те, наскільки сильно ваші очі будуть втомлюватися, намагаючись розрізнити кольори. Люмінесцентні та газорозрядні світильники мають недостатньо гарну передачу кольору, цей показник найбільш високий у світлодіодних t8.

Світлодіодна лампа Т8 за всіма параметрами перевершує люмінесцентну

Перед тим, як купити лінійну світлодіодне LED лампу t8 в Києві, зверніть увагу на відмінність колірних температур у запропонованих варіантів.  

  • для освітлення холлу чи залу очікування рекомендуємо купити теплий білий світ.
  • для освітлення офісних приміщень та магазинів використовуються моделі з нейтральним денним світлом, т. к. він не тисне на очі і навіть увечері притуплює почуття млявості і сонливості.
  • світлодіодні LED світильники t8 з холодним білим світлом використовуються в коридорах і лабораторіях.

жовтий, нейтральний і білий світ лінійних лід ламп Т8

Перед покупкою уточніть довжину вашого світильника. Від цього буде залежати і ціна. На сьогоднішній день в Києві можна знайти 5 варіантів:

  1. 30 см - для настільних світильників;
  2. 60 см - для світильників типу «Армстронг»
  3. 90 см – досить рідкісний варіант;
  4. 120 см - для лінійних офісних світильників;
  5. 150 см - для освітлення промислових і складських приміщень.

Всі перераховані варіанти лінійних світлодіодних LED ламп т8 по низьким цінам представлені в магазині Прожектор.UA. Якщо ви ще не впевнені у виборі, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner