Кошик
73 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 20.04).

Системи освітлення
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Прожектор-UAОлена
вул. Миколайчука, 13А, Київ, Україна
+380 (95) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66+380 (97) 639-11-66
Мапа

Світлодіодні LED-панель із модулем (блоком) аварійного живлення (БАП) й акумулятором

Аварійні світлодіодні LED-світильники 600*600 з індивідуальним модулем аварійного увімкнення й акумулятором з'явилися на ринку України зовсім недавно. Їх поява продиктована необхідністю забезпечити аварійне освітлення за допомогою світильників, які не відрізнятимуться зовні від основного освітлення. Водночас проводити на такі світильники окрему лінію живлення з акумулятором у щитовій не завжди економічно доцільно.

Дізнатися більше про аварійні світлодіодні ЛЕД панелі 600*600 з акумулятором можна нижче

Щоб завантажити прайс-лист на панелі 600х600  перейдіть за посиланням у розділ "салони"

Основні параметри та характеристики аварійних ЛЕД-світильників 600*600 з індивідуальним акумулятором

Призначення та використання аварійно-евакуаційних ЛЕД-світильників Армстронг

Переважна маса офісів і магазинів використовує для основного освітлення саме світлодіодні панелі 600*600. Ці світильники освітлюють кабінети, зали, коридори, склади. Вони недорогі, ефективні та сучасні. Але для виконання вимог ДБН В.2.5-28:2018 "Природне та штучне освітлення" такі приміщення мають бути обладнані пристроями аварійного освітлення, які ще називають евакуаційними. 

Для великих приміщень неефективно робити 2 мережі живлення для системи освітлення — основну та резервну. Це завжди виливається в додаткові витрати на будь-якому етапі — починаючи від проєктування, закінчуючи експлуатацією. Тому використання LED панелей 600*600 з модулем аварійного увімкнення й індивідуальним акумулятором являє собою найвигідніший варіант.

Принцип роботи та пристрій аварійних світлодіодних світильників 600*600 з індивідуальним акумулятором

За нормального режиму роботи світильників від мережі 220 В світильник живиться за схемою "мережа — драйвер — світильник". Водночас модуль аварійного увімкнення забезпечує лише підзаряджання індивідуального акумулятора світильника до номінального рівня ємності. У разі зникнення живильної напруги на вході, модуль аварійного вмикання світлодіодної панелі автоматично перемикається на живлення від іншого джерела — від акумулятора. Перемикання відбувається миттєво, і ЛЕД-панель 600*600, забезпечена акумулятором, просто переходить у режим неповного освітлення — зазвичай це 20-30% від номінального світлового потоку. У такому режимі панель з акумулятором здатна працювати від 1 до 3 годин залежно від ємності самого акумулятора. Після відновлення подавання напруги світильник автоматично перейде на стандартний режим живлення від мережі, а модуль аварійного увімкнення підзарядить акумулятор до необхідного рівня.

 

На рисунке изображена схема подключения блока аварийного питания с аккумуляторной батареей к аварийной светодиодной панели 600*600
Схема підклечення блока аварійного живлення з акумуляторною батареєю до світлодіодного світильника 600*600

Під час монтажу цього типу панелей вбудованим способом у стелі Армстронг уся пушкорегулювальна апаратура (драйвер, модуль, акумулятор) розміщені зверху на корпусі світильника. Під час монтажу за допомогою рамки для накладного монтажу обов'язково необхідно враховувати товщину використовуваної панелі та габарити елементів керування. З огляду на висоту рамки у 50 мм і товщину панелі мінімум 10 мм, вільного простору залишається зовсім мало.

Можливість самостійної комплектації панелі 600*600 блоком аварійного увімкнення

Підібрати блок аварійного увімкнення з індивідуальним акумулятором можна практично для будь-якої світлодіодної ЛЕД панелі 600*600. Потрібно тільки знати параметри заряджання та струму на вході та на виході драйвера. І якраз на цьому етапі прорахунку починаються проблеми — більшість імпортерів поняття не мають про ці характеристики світильника. А дійсні параметри можуть неабияк відрізнятися від зазначених на корпусі драйвера. Тому комплектувати пристроєм аварійного ввімкнення з акумулятором можна тільки панелі цінового діапазону середній і вищий. Використання несумісних моделей панелей і блоків аварійного ввімкнення призведе до того, що світильник просто не працюватиме від акумулятора або драйвер швидко вийде з ладу.

Термін експлуатації аварійних ЛЕД панелей 600*600

У аварійних і евакуаційних світильниках слабкою ланкою завжди є акумулятор. Через технологічні особливості, акумулятори, що застосовуються в комплекті з ЛЕД панелями 600*600, мають планове зменшення місткості. Зазвичай ємність акумулятора зменшується на 50% за 5 років використання і це не вважається несправністю. Після зазначеного терміну можна замінити акумулятор окремо, можливо, вже на досконалішу модель без деградації.

 

Чому вам вигідно звернутися до нас для замовлення аварійних ЛЕД панелей 600*600 з акумулятором

Під час реалізації основної системи освітлення за допомогою світлодіодних панелей Армстронг багато замовників хочуть забезпечити аварійно-евакуаційне освітлення в такому ж стилі. І це правильно. Адже лінійні світильники аварійного освітлення мають зовсім інший дизайн промислового форм-фактора і може істотно зіпсувати інтер'єр приміщення. 

Оскільки світильники з індивідуальним акумулятором за наявності напруги використовуються як основні, то вони мають точно відповідати основній масі світильників основного освітлення. Саме основна маса світильників робить бюджет проекту освітлення. 

З огляду на це, ми пропонуємо розв'язати вам питання освітлення комплексно, підібравши такі світильники LED 600*600, які можна використовувати також у системі аварійного освітлення. Якщо вам потрібно забезпечити рішення в межах уже певного бюджету — ми правильно підберемо та протестуємо комплектований костюм "панель-блок аварійного ввімкнення-акумулятор" у потрібному вам ціновому діапазоні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner