| Основні | |
|---|---|
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 2 |
| Особливості | з направленим світлом |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | алюміній |
| Вироблено в | Польщі |
| Потужність мережі | 220 |
| Ступінь вологозахисту | IP20 |
| Колекція | TUBE |
| Матеріал основи | алюміній |
| Патрон | GU10 |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | циліндр |
| Наявність вимикача | без вімікача |
| Основний колір | Білий |
| Стиль | скандинавський сучасний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Об'єм | 3.46 dm3 |
| Форма лампочки | ES111 |
| Поворотний плафон | не поворотний |