Кошик
73 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Системи освітлення
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
Прожектор-UAОлена
вул. Миколайчука, 13А, Київ, Україна
+380 (95) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66+380 (97) 639-11-66
Мапа

Класичні трекові системи освітлення

Що таке класична трекова система освітлення

При виборі трекових систем освітлення у покупця виникає безліч питань:

  • як правильно укомлектований систему трекового освітлення?
  • для чого потрібні шини і які вони бувають?
  • у чому крім дизайну полягає відмінність між трековыми світильниками?
  • складна в монтажі трекова система?
  • потрібна мені саме трекова система, або можна обійтися звичайними світильниками?

Що б полегшити вам вибір і допомогти скоплектовать і купити саме трековую систему освітлення, ми постараємося просто і зрозуміло відповісти на ці питання нижче

Особливості та відмінності класичних трекових систем освітлення

Сама основна особливість трекових систем - підведення живлення через спеціальні шинопроводи і можливість легкої заміни і переміщення треків в межах струмопровідних шин. 

Фактично шинопровід замінює собою кабель живлення треку. Завдяки цьому система освітлення виходить дуже универасальной - ви можете легко змінювати сценарії освітлення під актуальні події.

На фото зображений приклад класичного трекового шинопровода з куточками, з'єднувачами та поворотами

Система класичних шинопроводів

Система з допомогою шин і перехідників дозволяє зробити конструкцію практично будь-якого дизайну. Це можуть бути як прямі чи ламані лінії, так і складні конструкції, обходящие виступи на стіні і акцентують увагу на певних ділянках інтер'єру.
 
На фото зображений класичний трековий коннектор - з'єднувач світильника і шинопровода
Перехідник для кріплення світильника на шину

У класичних системах трекового освітлення кріплення світильників до шинопроводу здійснюється за допомогою перехідника, який забезпечує механічне кріплення і електричне живлення. Перехідник може бути 1 і 3 фазним і підбирається під відповідний вид шинопровода.

 
на фото зображена алассическая трекова система освітлення: світильник трековий через спеціальний перехідник закріплений на шинопроводі
світильник Трековий, закріплений на шинопровід

Світильник поставляється укомплектованим перехідником. Закріпити світильник на шинопроводі можна в будь-якому місці. Для цього необхідно відвести фіксатор на перехіднику і вставити його в шинопровід. Після цього - повернути фіксатор у вихідне положення, і світильник закріплений.

Класична система трекового освітлення відрізняється саме способом кріплення світильників на шинопровід з допомогою механічної фіксації. Токоведущие частини з напругою 220 В знаходяться в середині шинопровода, що робить систему безпечною і практичною.

Однофазний і трифазна різновиди класичних систем трекового освітлення 

При однофазному системі в шинопроводі розташовані 2 струмоведучих елемента - фаза і нуль. До плюсів даної системи можна віднести відносно низьку вартість. Але при подачі напруги на приховані струмоведучі частини шинопровода будуть включатися всі світильники, на ньому закріплені.

Трифазна система має вже 4 провідника - нуль і 3 фази. Тому вона дозволяє розділити всі світильники на 3 групи і включати їх окремо. Роздільне включення здійснюється за допомогою переведення перемикача, розташованого на перехіднику, в одне з трьох положень: фаза 1 фаза 2 фаза 3.

Комплектація трекових систем освітлення

Призначення та застосування класичних систем трекового освітлення

В самому початку шляху комплектації необхідно відповісти на питання про призначення даної системи освітлення. Абсолютно різні вимоги виставляються до домашніх, офісних і торгових систем. 

Домашня система освітлення найменш вимоглива до світлотехнічного устаткування. Працює вона протягом короткого періоду, потужність мінімальна. Зазвичай домашня система трекового освітлення використовується для загального освітлення простору та локальної підсвічування окремих елементів інтер'єру.

Зовсім інші вимоги пред'являються до систем офісного трекового освітлення. Безпрерывная робота таких світильників становить до 10 годин на добу, що визначає додаткові вимоги до надійності та тепловідводу світлодіодів і драйвера.

Особливо вимоглива до якості комлпектующих торгова система трекових світильників. Безперерываная робота протягом 12-14 годин на максимумі потужності, в 2-3 рази більша потужність самих світильників і специфічні вимоги до перенесення кольорів світлодіодів роблять такі трекові світильники самими якісними і дорогими в цій групі.

Трекові світильники для домашнього використання
 
До світильників для домашнього використання мінімальні вимоги. Драйвер може бути прихований у корпусі. Вимоги до тривалої безперерывной роботи і хорошого тепловідводу ніхто не пред'являє.
 
Класичні офісні трек ситеми
 
Офісний варіант трекових систем обов'язково виконується на 3 фазних шинопроводах. Драйвер в таких світильниках крупніше, корпус більш масивною. Можуть працювати до 12 годин без перервыва без зменшення ресурсу роботи.
 
Торгове трекової освітлення в класичному виконанні
 
Самі вимогливі до якості компонентів системи освітлення - торгові (рітейл) мережі. Максимальна потужність, можливість підбору кута поширення світла, великий корпус - і це далеко не всі вимоги.

 

Для правильной комплектации необходимо определиться способом монтажа системы освещения

При врезном монтаже шинопроводов вам нужно на этапе планирования и монтажа потолочных конструкций заложить весь объем шин. После вы сможете расставить треки в нужных вам местах. Именно на этом этапе важно понять, нужна вам одно или трехфазная система питания шинопровода. Ведь заложив однофазную систему изначально, вы не сможете в будущем разбить группы освещения на основную, акцентную и для освещения отдельных зон помещения.

В случае подвесного или накладного монтажа шинопроводов, вы сможете легко вносить изменения в сеть шин на любом этапе эксплуатации системы освещения. Важно лишь помнить, что для управления однофазной системой достаточно 2 жильного провода, а для управления трёхфазной нужно уже 4 проводная система питания.

Выбор треков для классической системы освещения

Самостоятельно подобрать трековые светильники можно только для использования в домашних условиях. Для офісу і торгівлі кращим варіантом буде віддати всі прорахунки і комплектацію спеціалізованої світлотехнічної компанії. У цьому випадку ви не тільки забезпечите собі якісне освітлення на необхідному рівні, а та заощадите кошти - світильники будуть підібрані оптимально кількості і потужності, що не допустить непотрібних пересвітла непотрібної площі. 

Монтаж класичних систем трекового освітлення

Монтажні роботи, не дивлячись на кажующуюся складність, виконуються досить швидко.

В первую очередь специалисты-монтажники устанавливают шинопроводы. После этого монтируются треки. При необходимости переставить трек или направить его свет в другом направлении вы сможете самостоятельно.

Именно в удобстве использования и возможности простой трансформации и заключаются основные преимущества данной системы освещения.

Почему вам будет выгодно скомплектовать и купить классическую систему трекового освещения у нашей компании

Смостоятельный подбор и покупка системы трекового освещения - дело непростое. Разнообразие предлагаемых моделей, как светильников, так и шин - просто огромно. 

Выбрать из этого разнообразия модели, которые будут соответствовать поставленным задачам и будут совместимы друг с другом может только специалист, знакомый со всем ассортиментным рядом продукции.

Не переплачивайте за избыточно мощные модели и за лишнее количество, решите задачи по созданию системы трекового освещения с 1 раза. Для этого нужно всего лишь позвонить нам, и мы сделаем всю сложную работу за вас!

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner