Кошик
71 відгук
Освещение для бизнеса
Фільтри
Ціна
Контакти
Прожектор-UAЕлена
ул. Миколайчука, 13А, Київ, Україна
+380 (93) 639-11-66
+380 (95) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66
+380 (97) 639-11-66+380 (97) 639-11-66
Мапа

Однофазні трекові світильники (треки)

Однофазні ЛІД-треки отримали широке використання в побутових системах освітлення завдяки нижчій ціні і простоті монтажу.

Як вибрати і купити однофазний трековий LED-світильник

Ви вирішили купити однофазний трековий ЛІД світильник. Для правильного вибору 1 фазного треку вам варто знати наступне:

По суті, світильник трековий на 1 фазу нічим не відрізняється від трекового світильники на 3 фази, крім перехідника. За допомогою цього елемента трек кріпиться до струмопровідної шині. Відмінності між моделями можуть бути в розташуванні драйвера. Переважна більшість моделей випускаються на 220 вольт. Це означає, що трек повинен бути обладнаний драйвером, що знижує його до величини 12-24В. Драйвер може бути вбудованим в корпус однофазного треку, а може бути виконаний окремо.

на фото зображений однофазний з'єднувач для трекового світильника з однофазної шиною
Однофазний коннектор для підключення шини та треку
Однофазний коннектор зазвичай має 2 фіксатора. Один використовується для закріплення треку в шині, другий для включення/вимикання подачі живлення на трек. Зазвичай випускається в чорному, білому і сірому кольорах. Фіксатори-перемикачі можуть бути в різному виконанні.
 
світильник Трековий з однофазним перехідником і вбудованим в корпус драйвером
Однофазні треки невеликої потужності можуть мати вбудований драйвер. Кількість тепла, що виділяється малопотужними діодами і драйвером з успіхом відводяться через алюмінієвий або металевий корпус
 
ЛІД трек на 1 фазу і винесеним драйвером
В треках більшої потужності прийнято використовувати винесений за корпус світильника драйвер. Це робиться з метою забезпечити необхідну тепловідвід від світлодіодного модуля і не допустити деградації світлового потоку.

Встановлення однофазних ЛІД треків (спотів)

Однофазні трекові світильники призначені для монтажу в однофазні шини. Для фіксації світильника в шині необхідно відвести в сторону (повернути) важіль фіксатора, вставити трек і повернути фіксатор в початкове положення. Трек встановлений. 

 Важливо: перехідник встановлюється в шину тільки в 1 положенні. При установці ви повинні поєднати бік перехідника, яка позначена смугою, крапками або виступом з аналогічними мітками на шині. В іншому випадку ви ризикуєте погнути струмоведучі пелюстки перехідника треку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner